Skip links

EFEKTYVUS BIURŲ ADMINISTRAVIMAS

Integruotas COVID-19 ir virusų valdymo biuruose sprendimas

Pingin specialiai pastato administratoriams ir darbdaviams sukurtas pastatų valdymo įrankis leidžia rezervuoti atvykimo ir buvimo pastate laikus, stebėti nuomininkų,  svečių ir personalo patekimą į pastatą ir jo erdves, tikrinti atvykstančių ir išvykstančių temperatūrą, matyti žmonių judėjimą realiu laiku, informuoti kontaktavusius asmenis su galimai viruso nešiotojais apie galimas rizikas.

SAVITARNA

Patalpų registras

Sudaromas  nuomininkų ir patalpų registras, priskiriamos srautų kvotos, stebimas pastato užimtumas normaliomis ir ekstremaliomis sąlygomis.

SAUGUMAS SVARBIAUSIA

Be prisilietimo

Nuomininkų, darbuotojų, svečių ir personalo kontrolė be prisilietimų suteikiant savitarną asmenis patiems reservuotis praėjimus, pasitikrinti kūno temperatūra pagal nustatytas praėjimų logikas ir kvotas.

COVID-19 KONTROLĖ

Žmonių srautų kontroliavimas

COVID-19 ir užkrečiamų ligų platinimo prevencijos, valdymo ir efektyvios kontrolės integrali sistema žmonių judėjimo kūrimui ir srautų administravimui.

Kaip tai veikia?

PingIn-rezervacija
1#

Rezervavimas internetu

Nuomininkams ir jų darbuotojams suteikiama savitarnos prieiga rezervuotis apsilankymo pastate laikus pagal pastato administratoriaus priskirtą nuomininkui tenkančią kvotą.

PingIn-temperaturos-covid-19-matavimas
2#

Žmogaus temperatūros matavimas ir praėjimo kontrolė

Dviguba asmens validacija automatiškai tikrina ar asmuo turi rezervaciją patekti į pastatą ir ar asmens kūno temperatūra atitinka LR sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijas esant viruso plitimo pandemijai ir kontrolei.

PingIn-validacija
3#

Žmonių praėjimo kontrolė

Žmonių srautų judėjimo valdymas, informacija realiu laiku bei galimybė reikalui esant atkurti srautų judėjimo istoriją bei identifikuoti kontaktinius asmenis siekiant nedelsiant informuoti apie galimas rizikas ir pavojus.

Pingin-svecio-reservacija
4#

Svečių praėjimas ir valdymas

Pastato svečių judėjimo bekontaktis valdymas atliekant kūno temperatūros matavimą bei užtikrinant sklandų praėjimą į patalpas su iš anksto priskirta rezervacija, kuri automatiškai išsiunčiama svečiui.

PingIn_darbo-vietu-covid-19-valdymas
5#

Darbo vietų valdymas

Darbo vietų išdėstymo planavimas ir rezervavimas leidžiantis biuruose ir kt. erdvėse saugiai numatyti ir išskirstyti darbuotojus siekiant efektyvaus darbo atitinkant rekomenduojamas sveikatos apsaugos normas.

Pilnas įrankių aprašas

Pingin platforma suteikia įrankius koordinuotai valdyti pastato, nuomininkų, darbuotojų ir svečių judėjimą ir darbą pastatuose apjungiant į vieną centralizuotą valdymo sistemą.

Pastatas

Automatizuokite saugumo valdymą nuo įėjimo į pastatą iki srautų pastato viduje. Kontroliuokite žmonių tankį ir išlaikykite darbo aplinką saugią kritiniu metu.

Nuomininkai

Leiskite nuomininkams patiems valdyti darbo vietų išdėstymo planus, bendrų erdvių ir susitkimo kambarių rezervacijas bei svečių praėjimą į pastatą savitarnos portale.

Svečiai

Išlaikykite saugią aplinką nuomininkams ir darbuotojams valdant svečių apsilankymo tankį, rezervacijas bei praėjimo kontroles į pastatą ir nuomininkų erdves.

Susisiekite dėl konsultacijos sistemos diegimui

Parašykite žinutę

arba skambinkite

+370 61015458

Return to top of page